Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Before I Fall z pierwszym zwiastunem

 

Ekranizacją powieści Lauren Oliver pt. „7 razy dziś” zajmuje się Ry Russo-Young („Nobody Walks”), a światowa premiera produkcji już w przyszłym roku.

Scenariusz na podstawie powieści przygotowały Maria Maggenti i Gina Prince-Bythewood. W obsadzie filmu zobaczymy w roli głównej Zoey Deutch jako Samanthę Kingston, a towarzyszyć jej będą Halston Sage, Jennifer Beals, Nicholas Lea, Diego Boneta, Elena Kampouris, G. Hannelius oraz Logan Miller. Premiera 3 marca 2017 roku.

Oficjalny opis powieści „7 razy dziś”, która ukazała się w nakładem Wydawnictwa Otwartego poniżej:

Nazywam się Sam Kingston. Jestem popularna, mam przystojnego chłopaka i szalone przyjaciółki, z którymi świetnie się bawię. Czuję się lepsza od nudnych kujonów i śmieję się z dziewczyn, które nigdy nie dostały liściku miłosnego. Robię, co chcę i kiedy chcę. Nie obchodzi mnie, czy kogoś zranię, bo i tak wszystko uchodzi mi na sucho. Aż do dzisiaj…
Wychodzę z imprezy. Oślepiają mnie światła samochodu jadącego z naprzeciwka. Czuję niewyobrażalny ból. Spadam w niekończącą się pustkę.
Umarłam?
A jednak budzę się w swoim łóżku. Tylko że znów jest piątek 12 lutego, a ja od nowa przeżywam ten sam dzień. Czy naprawdę zasłużyłam na tak surową karę? Chcę tylko odzyskać moje idealne życie. Bo przecież było idealne, prawda?