Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ben Affleck ma dość Batmana?

Mroczny Rycerz nie ma do tej pory szczęścia u Warner Bros. Po zawirowaniach wokół reżyserii czy scenariusza projektu, z której zrezygnowałfilmowy Batman – Ben Affleck, teraz może okazać się, że aktor porzuci również główną rolę! Takie pogłoski pojawiły się na łamach portalu Collider.

 

Jak donosi dziennikarz portalu, John Campea, Ben Affleck poważnie rozważa rezygnację z roli Batmana/Bruce’a Wayne’a. Campea wyznał podczas swojego podcastu, że podobne informacje otrzymał z trzech niezależnych źródeł i wszystkie twierdzą, że Affleck nie chce już wcielać się w tę ikoniczną postać. Podobno aktor pragnie odejść jak najszybciej i aktywnie poszukuje sposobu na wycofanie się z kontraktów. Ze źródeł dziennikarza wynika również, że aktor odbył już rozmowę z władzami wytwórni Warner Bros., gdzie wyjawił im swoje plany na najbliższą przyszłość.

Affleck miałby zagrać Mrocznego Rycerza z Gotham po raz ostatni w zapowiedzianym na przyszły rok widowisku „The Batman”. Jednak sam John Campea podkreślił, że są to na razie niepotwierdzone informacje i należy je traktować z dużą dozą nieufności. Mimo wszystko te rewelacje i zawirowania wokół kolejnego filmu z DC Cinematic Universe nie napawają fanów optymizmem.