Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Ben Affleck ponownie jako Batman?


Kolejne plotki z DCEU dotyczą możliwości powrotu Bena Afflecka do roli Mrocznego Rycerza. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że aktor miał podpisać już nowy kontrakt.


Najnowsze pogłoski z DC Extended Universe dotyczą postaci Batmana. Z wycieków, które swoje źródła mają podobno w samym Warner Bros. wynika, że Ben Affleck miałby kolejny raz przywdziać kostium Mściciela z Gotham. Tym razem jednak w produkcji, która powstanie z przeznaczeniem do dystrybucji na platformie streamingowej HBO Max. Kontrakt aktora ma dotyczyć występu w dokrętkach do wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości. Jednak na tym nie koniec.

Wytwórnia ma plany stworzenia multiwersum, gdzie zobaczylibyśmy trzech Batmanów. Warner Bros. miał skusić Afflecka do ponownego włożenia kostiumu powrotem Zacka Snydera i jego wpływem na kształtowanie postaci. Na chwilę obecną te informacje należy traktować jako plotki, bo nikt z włodarzy Warnera nie komentuje sprawy. Więcej szczegółów na temat przyszłości DCEU możemy spodziewać się na jednym z sierpniowych konwentów – DC FanDome lub JusticeCon.