Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Beyonce śpiewa w Królu Lwie!

Jeszcze chwila, a na ekrany kin trafi kolejna odsłona filmu live-action będącego nową odsłoną klasycznej animacji Disneya, w Sieci zaś co i rusz pokazywane są nowe materiały, mające zachęcić widzów do pójścia do kina.

Użyczająca głos Nali Beyonce niedawno wypuściła singiel z produkcji, zapowiadający czego można wokalnie spodziewać się w filmie.

O FILMIE:

Historia Króla Lwa to jedna z najpiękniejszych opowieści w dziejach kina. Po 25 latach od premiery kultowej animacji Jon Favreau ponownie zabiera widzów na afrykańskie sawanny…

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.


Źródło: Beyoncé/YouTube