Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Beyond Good & Evil zawita do kin!

Gra „Beyond Good & Evil” od studia Ubisoft doczeka się ekranizacji! Wybrano już reżysera projektu.


Za kamerą „Beyond Good & Evil” stanie Rob Letterman, twórca sukcesu „Pokémon Detektyw Pikachu”. I podobnie jak w przypadku widowiska z 2019 roku, tak i w „Beyond Good & Evil” połączone zostaną animacja i gra aktorska. Jak na razie nie poznaliśmy jeszcze nazwisk autorów fabuły – trwają poszukiwania scenarzystów.

Oficjalny opis gry „Beyond Good & Evil” z 2003 roku:

Bezwzględna rasa obcych rozpoczęła oblężenie ogromnej, pokojowo nastawionej planety Hyllis. Jedna z jej mieszkanek, Jade, walczyła o swą wyspową ojczyznę tak zawzięcie, że zemdlała z wycieńczenia i leżąc nieprzytomna doświadczyła szeregu dziwnych wizji. Mimo zapewnień władz, że planecie nic już nie grozi, Jade zaczyna podejrzewać, że rząd nie ujawnił wszystkich szczegółów dotyczących ataków z kosmosu. Napotkani członkowie ruchu oporu tylko utwierdzają ją w tym przekonaniu. Rozpocznij niesamowitą przygodę w świecie Hyllis i odkryj tajemnicę perfidnego spisku!

Uzbrojona w aparat fotograficzny, pałkę aikido i swe zdolności detektywistyczne, Jade wyrusza w podróż, aby odkryć prawdę i wyzwolić umysły zwodzonych ludzi. Już wkrótce stanie na krawędzi swoich zdolności fizycznych i duchowych oraz stwierdzi, że krawędź ta nie jest tym, czym się zdaje… ponieważ prawdziwa prawda po prostu nie ma granic…