Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Black Adam zmierza na ekran z nowym reżyserem

Z doniesień Entertainment Weekly można wywnioskować, że produkcja „Black Adama” niedługo może wejść w stadium produkcji.

Chyba nikogo nie dziwi, że Warner Bros. podchodzi z entuzjazmem do realizacji „Black Adama”, skoro „Shazam!” okazał się dużym sukcesem (finansowym). Do tego Dwayne Johnson silnie dąży do tego, aby obraz jak najszybciej ujrzał światło dzienne. Włodarze na pewno dostrzegają, że gwiazdor ma teraz dobry czas, więc to chyba najlepsza chwila, żeby wykorzystać zarówno nie najgorzej przyjęty fragment DCEU, jak i topowego aktora.

Jaume Collet-Serra, twórca “Nocnego pościgu” czy przyszłorocznego „Jungle Cruise”, ma aktualnie prowadzić rozmowy z New Line Cinema i Warner Bros. na temat „Black Adama”. Wiele wskazuje na to, że to właśnie Collet-Serra zasiądzie na stołku reżysera. Pojawiła się także wieść, że robocza wersja scenariusza została ukończona przez Adama Sztykiela. W obliczu tych dwóch wieści, można więc zakładać, że niedługo mogą rozpocząć się poważniejsze prace nad superbohaterskim obrazem.

Szczegóły na temat produkcji trzymane są obecnie w wielkiej tajemnicy, ale można przypuszczać, że twórcy podchwycą wizerunek tytułowej postaci, który mgliście został przedstawiony w „Shazamie!”. Według obrazu z Billym Batsonem Black Adam to bardziej niejednoznaczny antybohater niż typowy czarny charakter.


Źródło: ew.com