Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Black Lightning zadebiutuje w styczniu!

 

Stacja CW przypomina o premierze swojego najnowszego serialu na podstawie komiksów DC – „Black Lightning”. Zobaczcie najnowszą zapowiedź show poniżej.

„Black Lightning” dołączy niebawem do serialowego uniwersum DC na antenie The CW. Premiera serialu została zaplanowana na 16 stycznia 2018 roku.

Show opowiadać będzie o pierwszym wielkim superherosie o afroamerykańskim pochodzeniu, Black Lightning – postaci wykreowanej przez Tony’ego Isabellę i Trevora von Eedena w jednym z komiksów DC. Cress Williams zagra tytułową postać, nauczyciela imieniem Jefferson Pierce, który jest emerytowanym superbohaterem i wskutek wydarzeń uderzających w jego rodzinę postanawia powrócić na łono sprawiedliwości i zwalczać zbrodnię.

Projekt „Black Lightning” powstaje przy współpracy Warner Bros. TV, Berlanti Productions oraz Akil Productions. Małżeństwo Akil, Salim Akil i Mara Brock Akil, napisało scenariusz i są producentami wykonawczymi, podobnie jak Greg Berlanti („The Flash”, „Arrow”, „Legends of Tomorrow”) oraz Sarah Schechter.

W obsadzie serialu pojawią się także William Catlett, Nafessa Williams, China Anne McClain, Christine Adams, Shein Mompremier, Chantal Thuy, David Dunston i Damon Gupton.

Black Lightning 1