Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Blade Runner 2049: Harrison Ford o swojej fascynacji filmem

 

Po ponad 30 latach, fani jednego z najbardziej cenionych filmów Ridleya Scotta będą mogli poczuć się w swoim żywiole – niebawem pojawi się bowiem sequel filmu „Blade Runner”. Co o filmie ma do powiedzenia gwiazda obydwu produkcji, Harrison Ford?

 

Jeśli chodzi o znanych aktorów, którzy powrócą w sequelu, to Harrison Ford zdecydował się na powtórzenie roli Ricka Deckarda. Aktor umotywował swoją decyzję intrygującą historią postaci, która przyciągnęła jego uwagę:

Postać Deckarda wnosi do historii coś niezwykłego, co mnie zaintrygowało. W bardzo emocjonalnym kontekście. Związki pomiędzy Deckardem i innymi postaciami są fascynujące. Myślę, że to ciekawe ponownie wcielić się w bohatera po tak długim okresie.

Poza emocjonalnym aspektem, Ford wspomniał także o nieocenionych i niezwykłych możliwościach, jakie daje filmowi współczesna technologia.

„Blade Runner 2049” pojawi się w kinach tej jesieni. Reżyserią zajmuje się Denis Villeneuve, a w obsadzie pojawili się także Ryan Gosling, Jared Leto, Ana de Armis i Edward James Olmos.