Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Blade Runner 2049 na nowym zdjęciu promocyjnym

W sieci zaprezentowano fotografię prezentująca bohaterów nadchodzącego widowiska „Blade Runner 2049”. Znaleźli się na niej Harrison Ford oraz Ryan Gosling. Pojawiły się także nowe szczegóły dotyczące tożsamości Ricka Deckarda.

Nadal nie wiemy czy Rick Deckard (Harrison Ford) jest replikantem, czy też nie. Reżyser oryginalnego „Łowcy Androidów”, Ridley Scott, pełniący funkcję producenta wykonawczego „Blade Runnera 2049”, zdradził, że w najnowszym filmie poznamy jednoznaczną odpowiedź. Twórca zapowiedział, że również Agent K, grany przez Ryana Goslinga, będzie miał do rozwiązania zagadkę tożsamości. A oto co zdradził sam Gosling na temat swojej roli:

Świat stał się o wiele brutalniejszy. Ludzie starają się przetrwać. Agent K trafia na ślad pewnej tajemnicy, przez którą kwestionuje własną osobowość. Deckard jest zaś jedyną osobą, zdolną odpowiedzieć na dręczące go pytania i wątpliwości.

„Blade Runner 2049” to kontynuacja kultowego „Łowcy androidów” z Harrisonem Fordem. Oryginalny film oparty był na powieści „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?” autorstwa Philipa Dicka.

Reżyserią zajął się Denis Villeneuve, a produkcja trafi do kin 6 października. W pozostałych rolach wystąpią Ana de Armas, Sylvia Hoeks, Robin Wright, Mackenzie Davis, Carla Juri, Lennie James, Dave Bautista oraz Jared Leto.

blade runner 2049 empire