Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Blade Runner 3 doczeka się realizacji?

W mediach pojawiły się nowe doniesienia dotyczące świata „Łowcy androidów”. Mimo, że „Blade Runner 2049” nie okazał się kasowym sukcesem, to został ciepło przyjęty przez fanów. Okazuje się, że widowisko może doczekać się kontynuacji.

Jak donosi serwis Giant Freakin Robot, którego informacje w przeszłości już kilkukrotnie okazywały się prawdziwe, „Blade Runner 3” znajduje się w fazie rozwoju. Jak na razie film jest na pierwszym, wczesnym etapie realizacji i wytwórnia Sony ma przed sobą wiele pracy zanim rozpocznie się produkcja.

„Blade Runner 2049” nie okazał się kasowym hitem, ale dzieło Villeneuve’a pod względem audiowizualnym jest epickim widowiskiem. Docenili je fani krytycy z całego świata, a reżyser nie stracił zaufania branży, jeśli chodzi wysokobudżetowe produkcje. Gwiazdorska obsada z Ryanem Goslingiem i Harrisonem Fordem na czele również przyczyniła się do odbioru filmu. Nic więc dziwnego, że studio rozważa realizację kolejnej odsłony.

Na chwilę obecną nie wiadomo czy w „Blade Runner 3” za kamerą powróci Villeneuve i czy uda się ściągnąć do obsady gwiazdy poprzednich części. Będziemy trzymać kciuki za powodzenie projektu, a w najbliższym czasie do świata „Łowcy androidów” powrócimy w nadchodzącej animacji „Blade Runner: Black Lotus” od Adult Swim.