Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bloodshot – drugi zwiastun

Sony Pictures udostępniło kolejny zwiastun filmu “Bloodshot”, wprowadzającego na wielki ekran superbohaterów Valianta.

Bloodshot to eksżołnierz, prawie martwy mężczyzna będący efektem prac nad stworzeniem superżołnierza. Za sprawą nanotechnologii i bioinżynierii regeneruje się w ułamku sekund, dysponuje ogromną siłą oraz odrobinę zmieniać kształt. W filmie zaprezentowano Bloodshota vel Raya jako osobliwą broń w ramach programu Rising Spirit Technologies, który zmanipulował jego wspomnienia i właściwie tego, co dostrzega główny bohater. Jednak w końcu udaje mu się uwolnić spod wpływu swoich twórców. Od tamtej pory Ray stara się odzyskać pamięć i to, co utracił, choć dawni „właściciele” nie zamierzają oddać mu wolności.

Dave Wilson („Miłość, śmierć i roboty”) wyreżyserował film, zaś Jeff Wadlow („Prawda czy wyzwanie”) i Eric Heisserer („Nie otwieraj oczu”) opracowali scenariusz.

W obsadzie znaleźli się Vin Diesel (Ray/Bloodshot), Toby Kebbell (Axe), Guy Pearce (Dr Emil Harting), Sam Heughan (Harlan ‘So Long’ Shifflet), Lamorne Morris (Wilfred Wigans), Talulah Riley (Gina DeCarlo) czy Alex Hernandez (Tibbs).

Premiera 27 marca.