Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bloodshot na VOD w marcu

W ostatnim czasie wiele premier – ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa – zostało przesuniętych, ale twórcy „Bloodshot” zdecydowali, aby film trafił do kin zgodnie z planami.

Jak można się spodziewać, taka decyzja nie przyniosła wysokich wyników finansowych, co zmusiło producentów do nowego modelu dystrybucji widowiska. „Bloodshot” zatem 24 marca będzie miał premierę w serwisach VOD.

Bloodshot to eksżołnierz, prawie martwy mężczyzna będący efektem prac nad stworzeniem superżołnierza. Za sprawą nanotechnologii i bioinżynierii regeneruje się w ułamku sekund, dysponuje ogromną siłą oraz odrobinę zmieniać kształt. W filmie zaprezentowano Bloodshota vel Raya jako osobliwą broń w ramach programu Rising Spirit Technologies, który zmanipulował jego wspomnienia i właściwie tego, co dostrzega główny bohater. Jednak w końcu udaje mu się uwolnić spod wpływu swoich twórców. Od tamtej pory Ray stara się odzyskać pamięć i to, co utracił, choć dawni „właściciele” nie zamierzają oddać mu wolności.