Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bociany z nowym zwiastunem!

 

W sieci pojawił się kolejny polski zwiastun nadchodzącej animacji Warner Bros. „Bociany”. Przebranżowienie dla nikogo nie jest łatwe. W animacji zobaczymy jak z dostarczania dzieci kochającym rodzicom, bociany zajmują się pracą kurierską dla sklepów internetowych Cornerstone.com.

Reżyserią „Bocianów” zajęli się razem Nicholas Stoller i Doug Sweetland.

Głosu głównym postaciom w oryginale udzielają Kelsey Grammer i Andy Samberg. Producentami wykonawczymi są Phil Lord, Chris Miller, John Requa, Glenn Ficara i Jared Stern. Oficjalny opis produkcji poniżej:

Bociany przynoszą dzieci… a przynajmniej miały taki zwyczaj. Teraz pracują jako dostawcy paczek dla globalnego internetowego giganta Cornerstore.com. Junior, najlepszy bociani dostawca firmy, jest o krok od awansu, kiedy przypadkowo aktywuje Baby Making Machine, przez co pojawia się urocza ale całkowicie nie poddana autoryzacji dziewczynka.

Zdesperowani, aby ukryć ten występek przed ich szefem, Junior i jego przyjaciel Tulip, jedyny człowiek w Stork Mountain, rozpoczynają wyścig z czasem, aby po raz pierwszy w życiu dostarczyć dziecko – to dzika i odkrywcza podróż, która może nie tylko dopełnić rodzinę, ale również przywrócić prawdziwą misję bocianów na świecie. 

Premiera została zaplanowana na 23 września 2016 roku.