Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bohaterowie Borderlands w sesji fotograficznej

Otrzymaliśmy nowe zdjęcia bohaterów ekranizacji „Borderlands”. W czarno-białej sesji możemy przyjrzeć się sylwetkom głównych postaci widowiska.

„Borderlands” ma być filmową adaptacją popularnych tytułów gier akcji-RPG studia Gearbox Software, a produkcją ma zająć się Ari i AviArada. Za reżyserię widowiska odpowiadać będzie Eli Roth, a za scenariusz – Craig Mazin, zdobywca nagrody Emmy za „Czarnobyl”. Projekt powstaje z przeznaczeniem do kategorii R na zlecenie wytwórni Lionsgate. Nie znamy jeszcze daty premiery widowiska.

W obsadzie znaleźli się Jamie Lee Curtis, Jack Black, Gina Gershon, Cheyenne Jackson, Charles Babalola, Steven Boyer, Ryann Redmond, Bobby Lee, ÉdgarRamírezorazCateBlanchett. Wstępny zarys fabuły „Borderlands” prezentuje się następująco:

Lilith (Blanchett), niesławna banitka z tajemniczą przeszłością, niechętnie powraca na rodzinną planetę Pandorę. Podjęła się odszukania zaginionej córki najpotężniejszego złola galaktyki Atlasa (Ramirez). Lilithzawiązuje sojusz z nieoczekiwaną ferajną, w skład której wchodzą: Rolande (Hart) – dawny elitarny najemnik, który desperacko szuka odkupienia; TinyTina (Greenblatt) – dzika nastolatka, której nieobca jest demolka; Krieg (Munteanu) – mięśniak z retoryką na bakier, który ochrania Tinę; Tannis (Curtis) – naukowiec, której zdrowie psychiczne zostawia wiele do życzenia oraz Claptrap (Black) – przemądrzały i upartym jak osioł robotem. Ta nieprawdopodobna drużyna bohaterów będzie musiała się zmierzyć z potworami i licznymi zbirami, by odnaleźć i uratować zaginioną dziewczynę, która może okazać się kluczem do niewyobrażalnej mocy. Od poczynań drużyny będzie zależał los wszechświata, a będą oni walczyć o coś jeszcze: o siebie nawzajem…