Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bohaterowie Suicide Squad dostaną solowe filmy?

Wytwórnia Warner Bros. i DC Comics wydają się być pewni sukcesu kasowego „Legionu Samobójców”. Niedawno wspominano o filmie poświęconym Harley Quinn, a teraz w sieci pojawiły się pierwsze pogłoski o solowych filmach dla Jokera i Kapitana Boomeranga. Kto jeszcze może liczyć na swoją przygodę na wielkim ekranie? Uwaga na potencjalne spoilery.

Bohaterką spin-offa „Suicide Squad” ma być Harley Quinn (Margot Robbie). Ten film nie ma się skupiać tylko na samej Harley Quinn, ale prawdopodobnie pojawi się w nim więcej innych bohaterek i łotrów z DC. W mediach mówi się o Batgirl czy Birds of Prey.

Z kolei, jak donosi źródło portalu We Got This Scovered, Warner Bros. szykuje się do kolejnych spin-offów „Legionu samobójców”. Jednym z nich ma być solowy film Jokrea z Jaredem Leto w roli głównej. Podobno przeprowadzone zostały już wstępne rozmowy z aktorem, który bardzo przychylnie podchodzi do tego pomysłu. Kolejną produkcją miałby być film poświęcony Kapitanowi Boomerangowi, którego w „Suicide Squad” gra Jai Courtney.

Spekuluje się również, że Deadshot może być solidnym kandydatem na solową produkcję. Jest to poparte faktem, że w „Suicide Squad” ma dojść do poważnych tarć na linii Deadshot-Batman.

Jak na razie wszystkie powyższe informacje należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż żadne z tych rewelacji nie zostały oficjalnie potwierdzone. Można się spodziewac konkretniejszych zapowiedzi po premierze „Suicide Squad” – czyli już w sierpniu.