Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Brendan Fraser o roli Toma Cruise’a w reboocie Mumii

Fraser przez wiele osób kojarzony jest głównie z „Mumią”. Pomimo tego, że aktor nie powróci w nowej odsłonie produkcji, bo Universal postawiło na Toma Cruise’a, to spora część fanów z pewnością chętnie by go tam zobaczyła. Fraser wypowiedział się na ten temat w jednym z wywiadów.

Rozumiem, że Tom Cruise ma duże poważanie, jeśli chodzi o tworzenie filmów. Osobiście wiem bardzo niewiele na temat nowego projektu, ale z pewnością widzowie nie będą rozczarowani, bo zawsze chodziło im o dreszczyk emocji i przygodę – jestem jednak bardzo wdzięczny za ich wsparcie przez te wszystkie lata. Dzięki! – powiedział aktor.

Po chwili w blasku reflektorów, dzięki udziale w produkcji „Podróż do wnętrza Ziemi”, Fraser angażował się w raczej kiepskie filmy (np. “Zemsta Futrzaków”), co trochę pogrążyło jego aktorską karierę. Fani nie muszą się jednak martwić, bo aktor powoli wraca do kondycji grając w serialach takich jak “The Affair” i “Trust”.

Wczesne recenzje dotyczące rebootu “Mumii” wspominają o kiepskim pomyśle ukierunkowania produkcji na rozpoczęcie Dark Universe pomimo zaangażowania Toma Cruise’a i Sofii Boutelli. Niektórzy twierdzą także, że wypuszczanie filmu tuż po premierze blockbustera “Wonder Woman” było kiepskim pomysłem i poradziłby on sobie lepiej poza obecnym hype’m.

Reboot „Mumii” w kinach pojawił się już 9 czerwca.