Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Brie Larson opowiada o pracy nad Captain Marvel, a twórcy oficjalnej strony widowiska przypominają nam lata 90-te!

W sieci pojawił się kolejny materiał promocyjny z nadchodzącego widowiska z Kinowego Uniwersum Marvela – “Kapitan Marvel”. W zakulisowym wideo o pracy na planie opowiada tytułowa superbohaterka, w którą wciela się Brie Larson oraz reżyser widowiska Anna Boden. Ponadto twórcy oficjalnej strony filmu przygotowali dla wszystkich ją odwiedzających niespodziankę…

Akcja „Captain Marvel” będzie rozgrywać się w latach 90-tych, a na ekranie zobaczymy zarówno młodego Nicka Fury’ego (Samuel L. Jackson), jak i młodszą wersję drugiego z najsłynniejszych agentów T.A.R.C.Z.Y. – Coulsona (Clark Gregg, który wciela się w tego bohatera zarówno w widowiskach kinowych, jak i w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y”).

W obsadzie obok nich zobaczymy także Bena Mendelsohna, DeWandę Wise oraz Jude’a Law’a. Brie Larson, zdobywczyni Oskara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film „Pokój” (2015), wcieli się w tytułową bohaterkę, Carol Danvers aka Captain Marvel.

„Captain Marvel” zadebiutuje w kinach w Polsce 8 marca 2019 roku.

Poniżej prezentujemy najnowszy materiał zza kulis produkcji:

Jeśli zaś chcecie poczuć nutkę nostalgii, to zachęcamy Was do odwiedzenia oficjalnej witryny filmu “Captain Marvel”. Twórcy przypominają nam jak wyglądał Internet w latach 90-tych XX wieku!