Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Brigitte Nielsen dołącza do obsady Gods and Secrets

Planowany od kilku lat projekt Adi’ego Shankara, ponownie nabiera rozpędu. Twórca ma ostatnio dobrą passę, Netfix zamówił 2 sezon jego animacji „Castlevania”, stworzy również serial animowany na podstawie „Assassin’s Creed”. Teraz znalazł zastępstwo do swojego projektu filmowego „Gods and Secrets”.

W zeszłym roku z projektu z hukiem odszedł Mark Salling, który miał zagrać głównego złoczyńcę. Aktor został jednak aresztowany pod zarzutem posiada dziecięcej pornografii i od tej pory „Gods and Secrets” pozostawał w zawieszeniu. Teraz rolę czarnego charakteru powierzono Brigitte Nielsen („Czerwona Sonja”, „Rocky 4”).

brigitte nielsen

Adi Shankar zdradził, że sceny, które pierwotnie nagrano z Sallingiem, teraz zostały nakręcone ponownie, z tym, że z udziałem Nielsen. Projekt „Gods and Secrets” znajduje się obecnie na etapie postprodukcję. W obsadzie filmu obok Nielsen zobaczymy także Kellan Lutz, Denise Richards i Jane Seymour.

Film przedstawi widzom superbohaterów od nowej strony – ma ukazać mroczne konsekwencje życia w świecie, na którym istnieją osoby posiadające supermoce.