Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bruce Willis w zwiastunie Apex


„Apex” to nadchodzący futurystyczny thriller akcji z Bruce’em Willisem w roli głównej. Teraz w sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź produkcji.

Obok Willisa w obsadzie pojawią się Neal McDonough, Nels Lennarson, Lochlyn Munro, Corey Large, Alexis Fast, Trevor Gretzky oraz Megan Peta Hill . Scenariusz przygotowali Corey Large („November Man”, „Człowiek mafii”) oraz Edward Drake („Broil”, „Arka przetrwania”), który stanął także za kamerą produkcji.

Fabuła „Apex” skupi się na postaci byłego gliniarza Thomasa Malone (Willis), który odsiaduje wyrok dożywocia za przestępstwo, którego nie popełnił. Pojawia się jednak szansa na odzyskanie wolności: musi wziąć udział w śmiertelnie niebezpiecznej grze i wygrać. Sześciu myśliwych płaci za możliwość polowania na innego człowieka. Malone musi okazać się sprytniejszy i inteligentniejszy od swoich przeciwników, by ocalić życie i wywalczyć wolność.

Premiera „Apex” w USA została zaplanowana na 12 listopada 2021 roku. Film pojawi się w kinach oraz dystrybucji cyfrowej.