Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Bumblebee prequelem serii Transformers?

Pojawiły się nowe pogłoski dotyczące fabuły i terminu rozpoczęcia zdjęć do solowego filmu Bumblebee. Poznajcie szczegóły pierwszego spin-offu serii „Transformers” poniżej!

Z medialnych doniesień wynika, że prace na planie filmu, którego głównym bohaterem będzie właśnie Bumblebee, rozpoczną się w lipcu tego roku. Żółty autobot, kamuflujący się jako Chevrolet Camaro, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów cyklu. Michael Bay, twórca filmowej serii „Transformers” zapowiedział, że jego solowa produkcja będzie w pewien sposób łączyć się z nadchodzącym „Transformers: Ostatnim rycerzem”.

Reżyserią projektu „Bumblebee” zajmie się Travis Knight na podstawie scenariusza napisanego przez Christinę Hodson. Premiera została wstępnie zaplanowana na 8 czerwca 2018 roku.

Film będzie wchodził w skład rozszerzanego przez Paramount uniwersum „Transformers”. Ostatnio pojawiły się informacje, że wytwórnia ma już nakreślone fabuły do kolejnych 14 filmów ze świata autobotów. Nad tym uniwersum pracował sztab scenarzystów z Akivą Goldsmanem na czele.