Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Cara Delevingne śpiewająco promuje Valeriana

 

W sieci zaprezentowano nowe materiały promujące superprodukcję „” Luca Bessona. Tym razem oprócz kolejnego plakatu pojawił się również teledysk „I Feel Everything”, w którym występuje i śpiewa jedna z gwiazd obsady – Cara Delevingne.

„Valerian i Miasto Tysiąca Planet” to – szczycąca się jednym z rekordowych w historii kina budżetem – adaptacja bestselerowego komiksu Pierre’a Christina i Jean-Claude’a Mezieresa. W obsadzie filmu wystąpią sławy ze świata kina, muzyki i modelingu, m.in.: Cara Delevingne, Dane DeHaan, Rihanna, Rutger Hauer, Herbie Hancock, Ethan Hawke, John Goodman i Clive Owen.

Opis dystrybutora:

Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Światowa premiera „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” miała miejsce 1 lipca, a w polskich kinach film zagości 4 sierpnia.

valerian poster 1