Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Cassandrą Cain w Birds of Prey została Ella Jay Basco

Obsada zapowiedzianego przez Warner Bros. widowiska z DCEU, „Birds of Prey”, powiększa się. Główna część obsady została już skompletowana, a teraz poznaliśmy potencjalną odtwórczynię roli Cassandry Cain. Postać sportretuje Ella Jay Basco.

Część głównej obsady komiksowego widowiska „Birds of Prey” poznaliśmy już wcześniej. Dotychczas nadal nie było wiadomo, kto wcieli się w Cassandrę Cain, córkę pary zabójców Davida Caina i Lady Shivy, która wychowana na wojowniczkę, stała się z czasem kolejną Batgirl.

Jak donosi serwis Variety w tę antybohaterkę wcieli się Ella Jay Basco, która stawia pierwsze kroki w karierze aktorskiej. Aktorka zagrała niewielkie epizody w takich produkcjach jak „Chirurdzy”, „Happyland” czy „Figurantka”.
„Birds of Prey” będzie skupiać się na drużynie zamaskowanych bohaterek, które decydują się wspólnie walczyć ze złem. W jej skład wchodzić będą Harley Quinn (Margot Robbie), a także Czarny Kanarek (Jurnee Smollett-Bell), Łowczyni (Mary Elizabeth Winstead), Cassandra Cain oraz Renee Montoya – tą ostatnią sportretuje Rosie Perez (“Bez lęku”, “Podnieś głos”). Zmierzą się one z Czarną Maską, którego sportretuje Ewan McGregor.

Reżyserką „Birds of Prey” jest Cathy Yan, a premiera widowiska została zaplanowana na 7 lutego 2020 roku.