Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Charlie Hunnam jako król Artur!

Charlie Hunnam znany z „Synów Anarchii” zadebiutował na okładce Entertainment Weekly jako Król Artur. To pierwsze spojrzenie na najnowszą produkcję Guya Ritchiego, „Knights of the Roundtable: Ling Arthur”. Jednak nie będzie to Król Artur, jakiego znacie z opowieści… ten będzie mroczny i ponury.

EW udało się do Londynu, na plan zdjęciowy, aby porozmawiać z Hunnamem i Ritchiem. Reżyser uważa, że dokonał odpowiednich zmian w materiale źródłowym, bowiem znany wszystkim Artur jest po prostu „łagodny i miły”, a to nie jest „interesujące”. Odniósł się nawet do postaci Luke’a Skywalkera, że to właśnie on był najmniej interesującą postacią w Gwiezdnych wojen, ponieważ był dobrym gościem.

Ten Artur został osierocony jako niemowlę i wychowany przez trzy prostytutki. Hunnam wypowiadając się o swojej roli mówi:
„Jest trochę szorstki w obyciu, ale w zasadzie to jest tym ocalałym. Jest dziwką. Jest dzieckiem ulicy. Na pewno jest mu trudniej żyć na krawędzi niż ludzie mogą to sobie wyobrazić. To coś w rodzaju klasyki w wykonaniu Guya Ritchie.”

Dodatkowo możecie zobaczyć jedno ze zdjęć z planu:
W filmie zobaczymy również Djimona Hounsou w roli Merlina, Erica Banę jako ojca Artura, Jude’a Law jako Vortigerna. Premiera 22 lipca przyszłego roku!

artur1

artur2

artur3