Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Chińska odpowiedź na Kung Fu Pandę

 

Tak długo jak pewne produkcje Hollywood będą odnosić sukcesy, tak samo długo będą istnieć rip-offy. Zwłaszcza w Ameryce, gdzie biznes tworzenia filmów wyglądających podobnie do oryginalnych produkcji rozwinął się w zastraszającym tempie. Jednak tym razem kierujemy się w stronę Chin, które stworzyły rip-off „Kung Fu Pandy”.

Owa produkcja przypomina Wasze najgorsze koszmary, zwłaszcza jeżeli jesteście fanami oryginalnej opowieści. Jednakże „The Adventures of Panda Warrior” ma się pojawić na DVD, w cyfrowej dystrybucji oraz na VOD już tego lata. Ale powiedzmy sobie szczerze – to nie wygląda dobrze. Widzowie przyzwyczajeni do naprawdę dobrych produkcji animowanych mogą tego nigdy nie wybaczyć tym, którzy są odpowiedzialni za ten projekt…

Wśród obsady można wyróżnić Roba Schneidera (w głównej roli), Haylie Duff, Norm MacDonald, Lauren Elizabeth oraz Toma Kenny’ego. Oficjalna premiera 2 sierpnia.

Fabuła „The Adventures of Panda Warrior” prezentuje się następująco:

Kiedy Patrick, spokojny wojownik ze Starożytnych Chin, w magiczny sposób trafia do Merryland i przemienia się w Pandę, musi połączyć siły z Peggy – latającą świnią, GoGo – śmiałą kozą i Królem Leo – odważnym lwem, aby uwolnić świat od tyranii i zła dziewięciogłowego węża.