Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Chris Evans odkłada kostium Kapitana Ameryki

 

Aktor zakończył pracę na planie „Avengers 4” i postanowił podziękować za 8 lat w filmach MCU. Czy Evans definitywnie żegna się z rolą Kapitana Ameryki?

Aktor w pojawił się w Kinowym Uniwersum Marvela w 2011 roku i od tamtej pory nieprzerwanie nosił kostium Kapitana Ameryki w kolejnych produkcjach Marvel Studios. Pod koniec roku 2017 pisaliśmy, że Evansowi kończy się kontrakt z Marvelem – umowa wygasa tuż po premierze „Avengers 4”. Teraz aktor zakończył prace na planie tego widowiska i zamieścił w mediach społecznościowych post, który wskazuje, że to definitywne pożegnanie z rolą Capa.

Jednak aktor nie zamierza się obijać. Właśnie poinformowano, że dołączył do obsady nowego filmu Riana Johnsona (“Gwiezdne Wojny: ostatni Jedi”) – “Knives Out”. Wystapi u boku Daniela Craiga, a prace na planie mają wystartować na dniach, by Craig zdążył przed wezwaniem do pracy nad “Bondem 25”.

Wpis, jaki zamieścił na swoim Twitterze Evans możecie zobaczyć poniżej:

Liczymy, że to jednak nie jest definitywne pożegnanie. Być może Evans celowo nie zdradza, że kontrakt z Marvel Studios zostanie przedłużony na kolejne lata, żeby nie zdradzać tego, co wydarzy się w „Avengers 4”.

Widowisko “Avengers 4” zadebiutuje w kinach 25 kwietnia 2019 roku.