Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Chris Evans opowiada o Nomadzie

Fani Marvela byli rozdarci pomiędzy kibicowaniem drużynie Kapitana Ameryki a ekipą Iron Mana w „Captain America: Civil War”. Teraz jednak, w „Avengers: Infinity War”, wszyscy herosi będą walczyć ramię w ramię. Wiele się jednak zmieniło od poprzednich potyczek… Łącznie z samymi bohaterami.

 

 

Chris Evans potwierdził w jednym z wywiadów, że nowa tożsamość Kapitana to Nomad – bardziej niebezpieczny niż poprzednia. Nic dziwnego, w końcu heros sporo przeszedł…

Jest [Nomad] nieco monastyczną postacią i ma tak zwyczajne podejście do swojego życia… Wyobrażam sobie jego poranną pobudkę, będącą codzienną rutyną. Część tego leży w jego naturze, a część to próba zachowania zdrowia psychicznego. [W „Infinity War”] Widzicie kolesia, który wciąż o coś dba, ale po prostu odrzuca niektóre obowiązki. Nie sądzę, żeby w jego naturze było bycie zbyt luzackim, ale brakuje tutaj pewnej formalności. Sprawdził wszystkie drzwi, zajrzał w głąb siebie i w efekcie stał się trochę lekceważący, może nawet trochę niebezpieczny. – zdradza aktor.

Premiera filmu już 27 kwietnia.

Naszą recenzję Avenges Infinity War przeczytacie TUTAJ.