Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Chris Hemsworth nie rezygnuje z Thora

Choć widowisko „Avengers: Koniec gry” było dla kilku Avengersów końcem przygody, to teraz zyskaliśmy potwierdzenie, że Thor jeszcze nie ma zamiaru przejść na superbohaterską emeryturę. Hemsworth zdradził w jednym z ostatnich wywiadów, że jego postać jeszcze nie odchodzi z MCU.


Wielu fanów zastanawiało się czy „Thor: Love and Thunder” nie będzie pożegnaniem z Thorem. Zwłaszcza, że w filmie Mjolnirem będzie tam władać także Jane Foster (Natalie Portman). Chris Hemsworth uspokoił fanów:

– Nie przechodzę na emeryturę. Thor jest na to jeszcze za młody. Ma dopiero 1500 lat! „Thor: Love and Thunder” nie będzie moim pożegnaniem z MCU. Przynajmniej mam taką nadzieję.

– zapowiedział aktor w rozmowie z magazynem Elle Man.

Czwartą część przygód boga piorunów, „Thor: Love and Thunder” wyreżyseruje Taika Waititi („Thor: Ragnarok”). Szczegóły fabularne są utrzymywane w tajemnicy, jednak wiadomo już, że Jane Foster (Natalie Portman) będzie godna władać Mjolnirem.

W obsadzie widowiska znaleźli się również Tessa Thompson (Walkiria), Jeff Goldblum (Arcymistrz) oraz Christian Bale jako czarny charakter. Premierę „Thor: Love and Thunder” zaplanowano na 18 lutego 2022 roku.