Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Civil War – zaskakujące powroty i nowe informacje o filmie!

Jednym z najbardziej zaskakujących newsów dotyczących filmu „Captain America: Civil War” było to, że William Hurt powróci w roli Generała Rossa! Aktor ujawnił, że tym razem postać będzie nieco inna:

„Uwielbiałem wcielać się w rolę Rossa po raz pierwszy ponieważ miałem możliwość spróbować stworzyć ego tak wielkie jak potwór je goniący. Ross w Civil War jest inny, ponieważ to inny styl. Bardziej zmodernizowany. Wzięli postać, która była Rossem w starszym filmie i stworzyli nową wersję. To zdecydowanie nowy Ross. Zdecydowanie inny. I bardzo mi się to podoba. Nie miałem zbyt wiele czasu na zrozumienie tego, ale staram się jak mogę. No i jeszcze mnie nie wylali.”

Disney’s Cine Europe zaprezentowal film z udziałem współ-reżysera, Joe Russo, którzy powiedział, że historia ta kręci się wokół „dodatkowych szkód” wynikających z działalności Avengersów. W filmie pojawił się również Robert Downey Jr. i stwierdził, że „Nazwa Civil War daje do zrozumienia, że istnieją strony”. W tym samym filmie można zobaczyć również postać Doktora Strange’a.

W Stanach premiera zapowiedziana jest na 6 maja przyszłego roku. Reżyserami są Anthony i Joe Russo, scenariusz stworzyli Christopher Markus oraz Stephen McFeely. Chris Evans powraca jako Steve Rogers czyli Kapitan Ameryka, Robert Downey Jr. jako Tony Stark czyli Iron Man, Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff/Czarna Wodwa, Anthony Mackie jako Sam Wilson/Falcon.

„Captain America: Civil War” rozpoczyna się w miejscu, gdzie skończył się „Czas Ultrona”, gdy Steve Rogers przewodzi nowemu zespołowi Avengersów w ich dalszych zmaganiach mających na celu ochronę ludzkości. Po kolejnej akcji Avengersów, w wyniku której dochodzi do pewnych szkód, wzrasta presja polityczna odnośnie utworzenia systemu odpowiedzialności i organu określającego, kiedy należy zgłosić się do zespołu po pomoc. Nowy status quo zaburza pracę Avengersów, ponieważ starają się chronić świat przed nowym, nikczemnym łotrem.