Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co dalej z Flashem w Kinowym Uniwersum DC?

O projekcie solowego filmu dla Flasha (Ezra Miller) było do tej pory dość cicho. Fani Barry’ego Allena zaczęli się martwić, że DC Films i Warner Bros. Pictures nie mają pomysłu jak dalej rozwinąć tę postać na wielkim ekranie. Teraz o produkcji wspomniał Jeffrey Dean Morgan, który pojawił się z gościnnym występem w innej produkcji DCEU – „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Aktor sportretował tam postać Thomasa Wayne’a, ojca Bruce (Batmana). Dziś okazuje się, że filmowcy rozważają oparcie filmu o Flashu na komiksie „Flashpoint”, gdzie to właśnie Thomas Wayne staje się Mrocznym Rycerzem Gotham. Czy Jeffrey Dean Morgan powróci do roli?

Kiedy jeszcze Zack [Snyder] był zaangażowany w DCEU, było to bardzo prawdopodobne. Jednak teraz, kiedy już nie jest związany z tymi filmamu, słyszałem różne rzeczy… Być może „Flashpoint” przyjmie nieco inny kierunek. Może skupią się bardziej na genezie postaci Flasha. – zdradził w rozmowie z MTV aktor.

Reżyserią „Flashpoint” dla Warner Bros. i DC Films mają zająć się John Francis Daley i Jonathan Goldstein. Film ma wstępnie pojawić się w kinach w 2020 roku.