Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co dalej z Iron Fist? – Marvel odpowiada

Głos w sprawie serialu „Iron Fist” zabrał Jeph Loeb, odpowiedzialny za seriale telewizyjne Marvela. Zapowiedział, że fani niebawem dowiedzą się więcej na temat produkcji.

Niedawno pisaliśmy, że zagraniczne media obiegła plotka, jakoby Marvel miał zamiar zrezygnować z „Iron Fista” na rzecz „Punishera”. Szczegóły znajdziecie tutaj. Teraz Jeph Loeb uspokaja fanów, zapewniając, że studio nie ma w planach rezygnacji z projektu „Iron Fist”.

W wypowiedzi podkreślił, że cisza wokół „Iron Fista” to zabieg celowy. Wysiłki Marvela i Netflixa skupiły się w ostatnim czasie na promocji „Marvel’s Jessica Jones”, więc by nie odwracać uwagi fanów od jej debiutu, o projekcie „Iron Fist” nie ujawniano zbyt wiele.

„Jestem świadomy, że w mediach pojawiają się plotki i mnóstwo spekulacji wśród fanów, które dotyczą Iron Fist. Jest ich tym więcej, im dłużej nie pojawiają się oficjalne informacje. Jednak zapewniam, że wiemy jak postępują prace nad tym projektem, zarówno na platformie Netflix, jak i w studiu Marvel. Zależało nam, by najpierw na światło dzienne wyszła Jessica Jones, a przy okazji zdradziliśmy trochę informacji o Luke’u Cage’u. Jak na razie nie mogę zdradzić szczegółów, ale wszyscy podchodzimy entuzjastycznie do serialu Iron Fist. W najbliższym czasie fani dostaną konkretne informacje i o tej produkcji.” – zapowiedział Jeph Loeb.

20 listopada na Netflixie zadebiutowała „Marvel’s Jessica Jones”, a teraz platforma wraz z Marvelem pracują nad serialem „Luke Cage”. Zdjęcia wystartowały kilka tygodni temu. Trwają również prace na planie drugiego sezonu „Daredevil”.