Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co się stało ze Stevenem Hillerem z Dnia Niepodległości?

To nic nowego, że Will Smith nie wcieli się ponownie w rolę Stevena Hillera w filmie „Independence Day: Resurgence”. Reżyser Roland Emmerich próbował namówić go do powrotu, ale Smith odmówił. Dlatego też sequel powstaje bez jego udziału. W weekend pojawił się pierwszy zwiastun i Will Smith chyba powinien żałować, że postanowił sobie darować ten projekt!

Co w takim razie stało się z postacią Hillera? Dzięki jednemu z portali internetowych poznaliśmy kilka szczegółów, z wydarzeń z bitwy rozgrywającej się w pierwszym filmie. Steven Hiller został zabity podczas testowania jednego z myśliwców:

Podczas testowego lotu hybrydowym myśliwcem, nieznana usterka powoduje przedwczesną śmierć pułkownika Hillera. Męstwo, jakie Hiller okazał w Wojnie ‘96 sprawiło, że stał się globalną ikoną, którego bezinteresowna napaść na statek-matkę obcych doprowadziła do pokonania wroga. Pozostawił on po sobie żonę Jasmine i syna Dylana. – głosi komunikat z warof1996.com. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z tego wypadku.

INDEPENDENCEDAY

Już wcześniej ogłoszono, że Vivica Fox powróci do swojej roli Jasmine Hiller, a Jessie Usher odegra rolę Dylana. W filmie zobaczymy również Liama Hemswortha, Jeffa Goldbluma, Billa Pullmana, Judd Hirsch, Brenta Spinera, Charlotte Gainsbourg, Maikę Monroe oraz Selę Ward.

Sequel „Dnia Niepodległości” zadebiutuje na ekranach kin 24 czerwca przyszłego roku.