Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co się wydarzy w crossoverze Arrow i The Flash?

Niespodzianka od stacji CW – możecie już rzucić okiem na pierwszą część oczekiwanego crossovera „Arrow” i „The Flash” zatytułowanego „DC’s Legends of Tomorrow”. Wideo oczywiście poniżej.

Wprowadzenie do historii „Legends of Tomorrow” zostanie przedstawione w dwóch serialach. W odcinku 8 drugiego sezonu „The Flash”, zatytułowanym „Legends of Today”, który pojawi się na antenie 1 grudnia, zobaczymy początki grupy „Legends of Tomorrow”. Oto oficjalny opis tego epizodu:

„Na Kendrę Saunders (Ciara Renee) polować będzie Vandal Savage, który pojawi się w Central City, a następnie zaatakuje ją i Cisco. Bohaterom uda się uciec, po czym zwrócą się o pomoc do Barry’ego. Ten zabierze ich do Star City i poprosi Olivera o ukrycie przyjaciół aż do powstrzymania Vandala. Nieoczekiwanie do gry wkracza Hawkman (Falk Hentschel), który porywa Kendrę. Harrison Wells tworzy specyfik pozwalający Barry’emu na szybsze przemieszczanie się i prosi Jaya o test.”

Reżyserią „Legends of Today” zajął się Ralph Hemecker, a współtwórcami odcinka są także Greg Berlanti i Andrew Kreisberg. Epizod zobaczymy 1 grudnia.

Natomiast część historii ukazanej w „The Arrow” zatytułowano „Legends of Yesterday”, a poniżej jej opis:

„Oliver i Barry udają się wraz z Kendrą i Carterem Hallem do tajnej lokacji, by zapewnić im bezpieczeństwo, zanim wymyślą sposób na pokonanie Vandala. Tymczasem Malcolm Merlyn organizuje spotkanie Green Arrowa, Flasha i Vandala. Niestety, nie wszystko pójdzie po ich myśli. Felicity, Thea, Diggle i Laurel pracują nad bronią, wystarczająco mocną, by zgładzić Vandala.”

„Legends of Yesterday” zawdzięcza reżyserię Thorowi Freudenthal, a historię tworzyli Greg Berlanti i Marc Guggenheim. Epizod wyemitowany zostanie 2. grudnia.