Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co stało się z Gamorą po Avengers: Endgame?

W jednym z wywiadów udzielonych przez braci Russo po premierze „Avengers: Endgame”, pojawiła się informacja o tym, czego należy się spodziewać w związku z przyszłością Gamory w Marvel Cinematic Universe.

Wszyscy, którzy oglądali „Avengers: Wojna bez granic” wiedzą, że Gamora została uśmiercona przez Szalonego Tytana, aby ten mógł zdobyć Kamień Dusz. Z kolei w „Końcu gry” na skutek podróżowania w czasie powraca, choć w wersji znanej sprzed wydarzeń z pierwszej części „Strażników Galaktyki”, a więc nim poznała swoich późniejszych przyjaciół.  Przez splot pewnych wydarzeń postanawia pomóc bohaterom z przyszłości, ale po finale jej wątek nie zostaje podjęty i właściwie nie wiadomo, co się z nią właściwie stało – czy przeżyła walkę, czy poległa, czy zmieniła się w proch. Bracia Russo w dość ciekawy sposób postanowili odpowiedzieć na tę kwestię.

Joe: Nie mamy pojęcia, czy obróciła się w proch [w momencie pstryknięcia przez Iron Mana] czy przeżyła. Prawdopodobnie odpowiedź na to pytanie, zostanie przedstawiona w „Strażnikach Galaktyki vol. 3”.

Anthony: Quill też na razie nie wie.

Joe: Myślę, że nadchodzące filmy przyniosą odpowiedzi.

Buisness Insider: Wobec tego, to kwestia Jamesa Gunna?

Anthony: Nie inaczej, my zrobiliśmy już swoje.

Fani w takim razie muszą pozostać cierpliwi, czekając na trzecią odsłonę „Strażników Galaktyki”, gdzie zapewne po raz pierwszy pojawi się wzmianka na temat tego, co stało się z Gamorą.