Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co w duszy gra w nowym spocie

Pixar zaprezentował w sieci kolejny spot promujący swoją nadchodzącą animację pt. „Co w duszy gra” („Soul”).

Oficjalny opis i najnowsze wideo promocyjne animacji:

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”.

Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

W oryginalnej obsadzie głosowej pojawią się m.in. Jamie Foxx, Tina Fey, Questlove, Phylicia Rashad, Ahmir-Khalib Thompson oraz Daveed Diggs. Najnowsza animacja w reżyserii Petera Doctera będzie miała swoją premierę na Disney+ w krajach, gdzie usługa jest dostępna, a w pozostałych – pojawi się w kinach 25 grudnia 2020 roku.