Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Co zobaczymy w Cichym miejscu 2?

W wywiadzie dla Indiewire Bryan Tyree Henry powiedział, co mniej więcej czeka widzów podczas seansu „Cichego miejsca 2”.

Jak się okazuje zostaną pogłębione motywy związane z tożsamością potworów. Powinniśmy dowiedzieć się, skąd pochodząc tajemniczy najeźdźcy i jak w ogóle doszło do inwazji. Podobno poznamy jej przebieg i cel. Choć przede wszystkim mamy dostać kilka kluczowych informacji na temat ich funkcjonowania.

„Myślę, że otrzymamy kilka odpowiedzi na temat pochodzenia kosmicznych przybyszy i sposobu, w jaki doszło do zniszczenia cywilizacji”, powiedział Henry. „Sądzę, że widzowie chcą się tego dowiedzieć. Ale zobaczymy też inną stronę… ludzkości, która przetrwała”.

Właściwie aktor bardziej się drażnił niż konkretnie odpowiadał. Udało mu się jednak zwrócił uwagę na to, że pozostali przy życiu członkowie rodziny Abbott nawiążą kontakt z innymi ocalałymi. Być może zaprezentowana zostanie struktura społeczna jakiejś większej grupy, która gdzieś się zorganizowała. A nawet zaczęła stawiać opór najeźdźcom?

W filmie powróci oryginalna obsadza, Emily Blunt, Millicent Simmonds i Noah Jupe. Wiadomo, że w obrazie pojawi się także Bryan Tyree Henry, lecz szczegóły dotyczące jego roli nie zostały dotychczas ujawnione.

Wytwórnia Paramount ustanowiła datę premiery „Cichego miejsca 2” na 15 maja 2020 roku. Za reżyserię ponownie odpowiada John Krasinski.


Źródło: indiewire.com/gizmodo.com