Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Code 8 – krótkometrażówka od Stephena Amella

 

Gwiazda serialu „Arrow”, Stephen Amell, zajął się produkcją tego projektu, wspólnie z Robbie’em Amellem, Geoffem Mcleanem, Chrisem Pare’em, Tommym Dingwallem oraz Jeffem Chanem. Okazuje się, że „Code 8” jest zapowiedzią pełnometrażowej produkcji! Szczegóły poniżej.

Scenariusz do „Code 8” stworzył Chris Pare, a reżyserem filmu jest Jeff Chan. Wśród obsady zobaczymy Robbiego Amella, Sung Kang, Aarona Abramsa, Chada Donella i Alfreda Rubina Thompsona.

Twórcy poprzez platformę IndieGogo zbierają fundusze na powstanie pełnometrażowego filmu. Jak na razie zebrali kwotę 329,478 dolarów, a na start produkcji potrzebowali minimalnie 200 tysięcy. Dlatego też prace na planie i zdjęcia do filmu ruszają już latem tego roku! W obsadzie znaleźli się Robbie Amell, Sung Kang, Aaron Abrams, Chad Donella oraz Alfred Rubin Thompson.

Akcja produkcji toczy się w rzeczywistości, w której 4% populacji ludzkości urodziło się z nadnaturalnymi zdolnościami. Jednakże zamiast stać się herosami, zostali zepchnięci na margines społeczeństwa, żyjąc w nędzy i odrzuceniu. Część obdarzonych zeszła także na złą drogę, wybierając przestępczą karierę. Policja jest zmuszona do mobilizacji i militaryzacji oddziałów, by ich pokonać. W Lincoln City poznajemy głównego bohatera – obdarzonego mocą, Taylora Reed’a (Robbie Amell). Mężczyzna stara się uczciwą pracą zarobić na życie. Oszukany przez pracodawcę, wdaje się w konflikt z policją.

Poniżej zapowiedź projektu „Code 8”.