Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Code 8 zebrał 1,8 miliona dolarów!

 

Stephen Amell („Arrow”) oraz Robbie Amell („The Flash”) połączyli swoje siły i razem stworzyli produkcję sci-fi, „Code 8”. Zdołali już nakręcić krótkie wideo, który służy jako koncepcja ukazująca tworzone przez nich uniwersum. Za pieniądze zebrane z kampanii społecznej w końcu mogą rozpocząć dalsze prace nad projektem. Łącznie mają póki co do dyspozycji blisko 1,8 mln $.

Twórcy prowadzili zbiórkę za pomocą platformy crowdfundingowej indiegogo.com. Udało im się zebrać 1,721,959 dolarów.

Akcja filmu rozgrywa się w świecie, gdzie 4 % populacji urodziło się z pewnego rodzaju zdolnościami nadnaturalnymi. Zamiast stać się superbohaterami-milionerami, większość z nich prowadzi „wyjątkowe” życie w ubóstwie i ucieka się do przestępstw, a to zmusza policję, aby stała się bardziej zmilitaryzowana. Historia skupia się na młodym mężczyźnie z wyjątkowymi mocami (Robbie Amell), który stara się znaleźć pracę jako robotnik. Po sporze o zapłatę musi skonfrontować się oficerem policji i ścigającymi go robotami.

Stephen Amell nie pojawił się w materiale promującym, ale na pewno pojawi się u boku kuzyna w oficjalnej produkcji. Poza tą dwójką zobaczymy również Sung Kanga, Aarona Abramsa, Chada Donella i Alfreda Rubina Thomspona. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź filmu „Code 8”.