Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Cosplay księżniczek Disneya na zupełnie nowym poziomie (galeria)

25-letnia Sara Ingle zatraciła się w charakteryzacjach księżniczek Disneya. Pochodząca z Denver w Kolorado kobieta poświęca mnóstwo czasu i pieniędzy, by ucharakteryzować się na Ariel, Kopciuszka, Elsę, Aurorę, Roszpunkę czy Królewnę Śnieżkę. Dzięki swoim stylizacjom stała się gwiazdą Internetu. Trzeba przyznać, że Ingle wygląda niesamowicie! Zobaczcie poniższą galerię jej zdjęć.

Sara Ingle na co dzień pracuje w marketingu, a czas wolny poświęca swojej pasji – tworzeniu idealnych i perfekcyjnych w każdym calu charakteryzacji na księżniczki Disneya. Do dyspozycji ma aż 17 różnych strojów i 16 peruk, które umożliwiają jej przemiany w disnejowskie ślicznotki. Ze swoją drobną sylwetką i wielkimi oczami, 25-letnia amerykańska piękność, jest uderzająco podobna do animowanych postaci. Na swoje kreacje wydała dotychczas blisko 14.000 $ (ponad 50.000 zł).

Wspólnie ze swoim chłopakiem założyła firmę Princess Ever After, za której pośrednictwem ludzie mogą zatrudnić księżniczkę Disneya na imprezę rodzinną (najczęściej urodziny swoich pociech). Koszt wynajęcia księżniczki, która zaśpiewa córeczce „100 lat” i zatańczy na przyjęciu, to 145$ (ok. 600zł). Czasami podczas takich eventów Sarze-Księżniczce towarzyszy Książę, chłopak Sary, oczywiście również w odpowiednim przebraniu. Przemiana w księżniczkę zajmuje Sarze około 3 godzin, dlatego najczęściej zajmuje się swoją pasją w weekendy. Oprócz idealnego stroju, niezwykle ważny jest dla pełnego wizerunku wybranej bohaterki, jest także odpowiedni makijaż i kolorowe soczewki kontaktowe. Wszystko to Sara Inge, ma do swojej dyspozycji.

Inge działa również charytatywnie i jako księżniczka odwiedza chore dzieci w szpitalach. W wywiadzie z „Cosmopolitan” przyznała, że nigdy nie zapomni występu dla pewnej dziewczynki, która cieszyła się z przerwy w leczeniu raka. Radość dziecka była dla niej niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem. Przyznała również, że ulubioną księżniczką większości dzieci teraz jest Elsa z „Krainy Lodu”. Z kolei sama Sara przyznała, najbardziej lubi Ariel.

Poniżej możecie zobaczyć Sarę w naturalnym wydaniu oraz po charakteryzacji na poszczególne księżniczki.

Sara Ingle1

 

Sara Ingle 1

 

Sara Ingle Arielka i Książę

 

Sara Ingle Arielka2

 

Sara Ingle Arielka

 

Sara Ingle Arielka 3

 

Sara Ingle Anna 2

 

Sara Ingle Anna

 

Sara Ingle Elsa 2

 

Sara Ingle Elsa

 

Sara Ingle Roszpunka 2

 

Sara Ingle Roszpunka

 

Sara Ingle Śnieżka

 

Sara Ingle Kopciuszek

 

Sara Ingle Meridda

Źródło: www.cosmopolitan.com

Z kolei sama Sara przyznała, najbardziej lubi Ariel.