Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Coulson żółtodziobem w Captain Marvel?

Poniżej możliwe spoilery! Z medialnych doniesień wynika, że w nadchodzącym widowisku z Kinowego Uniwersum Marvela – „Captain Marvel” zobaczymy początki kariery agenta Coulsona w S.H.I.E.L.D. Jesteście ciekawi jakie rozwiązania fabularne zastosowali twórcy filmu?

Akcja „Captain Marvel” będzie rozgrywać się w latach 90-tych i już od dawna wiemy, że na ekranie zobaczymy młodego Nicka Fury’ego, który będzie jeszcze miał wówczas dwoje oczu. Teraz okazuje się, że zobaczymy młodszą wersję również drugiego z agentów T.A.R.C.Z.Y., agenta Coulsona.

Clark Gregg, który wciela się w tego bohatera zarówno w widowiskach kinowych, jak i w serialu „Agenci T.A.R.C.Z.Y” zdradził co nie co na temat odgrywanej przez siebie postaci i jej roli w „Captain Marvel”:

Coulson jest nowym człowiekiem w S.H.I.E.L.D. Zobaczycie, że jest tutaj dużo, dużo młodszy. Kiedy w „Iron Manie” zwraca się do Tony’ego „Panie Stark, to nie jest moje pierwsze rodeo”, to całkiem prawdopodobne, że ma na myśli właśnie to „rodeo”. – zapowiada aktor.

Reżyserią widowiska „Captain Marvel” zajmie się duet – Ryan Fleck i Anna Boden, który na swoim koncie ma takie produkcje jak „Urodzeni zwycięzcy”, „Sugar”, „Całkiem zabawna historia” i „Szkolny chwyt”. Brie Larson, zdobywczyni Oskara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film „Pokój” (2015), wcieli się w Carol Danvers aka Captain Marvel. W obsadzie obok Samuela L. Jacksona, który kolejny raz sportretuje Nicka Fury’ego, zobaczymy także Bena Mendelsohna, DeWandę Wise oraz Jude’a Law’a.

Premiera „Captain Marvel” 8 marca 2019 roku.