Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Cudowny powrót Billa i Teda!

Długo oczekiwana kontynuacja przygód dwójki najlepszych kumpli podróżujących w czasie w końcu ujrzy światło dzienne – premiera trzeciej części „Billa i Teda” zaplanowana jest na lato 2020.

Aktorzy Alex Winter i Keanu Reeves – znani także jako William „Bill” S. Preston Esq i Theodore „Ted” Logan – ogłosili w krótkim wideo promocyjnym nakręconym w Hollywood Bowl informację odnośnie powstania trzeciej części kultowych komedii z początku lat 90. Dziękując fanom oficjalnie potwierdzili, że ​​tytułem nowego filmu będzie „Bill & Ted Face the Music”, i że zdjęcia prawdopodobnie ruszą latem tego roku.

W tym samym czasie producenci Orion Pictures wydali streszczenie fabuły, które mówi o tym, że film opowie o przygodach dobrze nam znanych bohaterów, będących już w średnim wieku. Dwójka przyjaciół zostaje ostrzeżona przez przybysza z przyszłości. Okazuje się, że tylko oni i ich piosenka może ocalić życie i przywrócić harmonie we Wszechświecie. W nowym wyzwaniu pomoże im rodzina, starzy znajomi i legendy muzyki.

Film wyreżyseruje Dean Parisot z Galaxy Quest, a za napisanie scenariusza odpowiadają Chris Matheson i Ed Solomon, zespół zajmujący się pisaniem pierwszych dwóch filmów o przygodach Billa i Teda. Orion Pictures ogłosił, że premiera obrazu odbędzie się 21 sierpnia 2020 roku.