Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czarna Wdowa kogo zobaczymy w jej filmie?

Marvel Studios rozwija projekt widowiska, którego główną bohaterką będzie Natalia „Natasha” Alianovna Romanova znana jako Czarna Wdowa. W roli głównej zobaczymy oczywiście Scarlett Johansson, a dziś w mediach pojawiła się garść nowych szczegółów na temat produkcji.

Ze wcześniejszych informacji na temat filmu wynika, że będzie on prequelem, którego akcja zostanie osadzona w początkowym okresie szpiegowskiej kariery Czarnej Wdowy. Podobno część wydarzeń zostanie przedstawionych w realiach komunistycznej Rosji. Dziś serwis That Hashtag Show opublikował również garść wiadomości dotyczących innych postaci, które zobaczymy w filmie.

Podobno głównym czarnym charakterem ma być mężczyzna po 40-stce, jedak Marvel nie sprecyzował wymagań odnośnie pochodzenia aktora, który go sportretuje. Wśród fanów MCU rozgorzały dyskusje, które zaowocowały kilkoma typami na złoczyńcę, z którym zmierzy się Czarna Wdowa: Taskmaster, Bengal, Red Guardian czy Night Raven. Faworytem wydaje się być The Red Guardian. W komiksach był żołnierzem z przeszkoleniem KGB, posiadającym wyjątkowe zdolności atletyczne i mistrzowskie opanowanie kilku różnych stylów walki i szeregu umiejętności szpiegowskich.

Drugim złoczyńcą, o nieco mniejszym kalibrze, w filmie miałaby być kobieta. Do tej roli poszukiwana jest ok. 50-letnia aktorka, która miałaby sportretować bezwzględną i zgorzkniałą kobietę. Tutaj wśród fanowskich spekulacji wyłania się postać mentorki i nauczycielki Czarnej Wdowy.

Natashy nie zabraknie także ekranowych sojuszników. Jak utrzymuje That Hashtag Show będzie ich czworo, ale główna bohaterka nie będzie mogła do końca zaufać żadnemu z nich. Każdy z nich w ostatecznym rozrachunku może okazać się podwójnym agentem. Marvel poszukuje do tych ról następujących aktorów:

  • “kobiecej wersji Bonda”; wyszkolona zabójczyni
  • aktora z Afryki, Bliskiego Wschodu, Indii
  • młodego, ok. 20-letniego aktora, Amerykanina, miłośnika książek.
  • dwóch aktorów w wieku ok. 50/60 lat, wielojęzycznych

Wśród spekulacji odnośnie tożsamości tychże osób pojawiło się wiele pseudonimów, jak choćby Sheoke Sanada, Iron Maiden, Snapdragon, Spider-Woman czy Black Lotus.

Starcie Czarnej Wdowy z jakim przeciwnikiem chcielibyście zobaczyć na wielkim ekranie?