Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czarna Wdowa – nowe zdjęcia z widowiska

„Czarna Wdowa” to jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Z powodu koronawirusa jej premiera została odwołana, a Disney nie podał jeszcze nowej daty. Jednak nie powstrzymuje to kampanii promocyjnej widowiska. Zobaczcie nowe fotografie głównych bohaterów filmu!

„Czarna Wdowa” to solowy film, w którym po raz ostatni spotkamy się z Natashą Romanoff graną przez Scarlett Johansson. Akcja widowiska będzie rozgrywać się przed wydarzeniami ukazanymi w “Endgame”. W filmie pojawią się postacie, które były bliskie Natashy na długo przed tym, nim dołączyła do T.A.R.C.Z.Y.

Oficjalny opis widowiska:

W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.

Reżyserią zajęła się Cate Shortland, a w filmie wystąpią też m.in. Florence Pugh (Yelena), David Harbour (Alexei / Red Guardian), O.T. Fagbenle (Mason) i Rachel Weisz (Melina).

Marvel Studios zaprezentował galerię nowych zdjęć promocyjnych, możecie je zobaczyć poniżej: