Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czarna Wdowa z premierą na Disney +?

W mediach pojawiły się pogłoski, jakoby Marvel miał ogłosić w przyszłym tygodniu, że widowisko „Czarna Wdowa” będzie miało swoją premierę nie w kinach, ale na VOD Disneya.

Wytwórnia Warner Bros. ogłosiła niedawno, że ich produkcje planowane na 2021 rok będą mieć premierę tego samego dnia zarówno w HBO Max, jak i w kinach. Czy w ich ślady pójdzie Marvel Studios i ogłosi premierę „Czarnej Wdowy” na Disney+?

Decyzję studia możemy poznać już w najbliższy czwartek, 10 grudnia, kiedy to odbędzie się doroczna prezentacja Disneya z okazji Dnia Inwestora. Wytwórnia Myszki Miki potwierdziła, że transmitowana na żywo prezentacja rozpocznie się o 16:30 czasu wschodniego i potrwa około 4 godzin. Zostanie w niej przedstawiony pion sprzedaży bezpośredniej, w tym działalność poszczególnych działów firmy, w tym Disney+, Hulu, ESPN+ oraz Star.

Oficjalny opis i zwiastun widowiska:

W wyniku niebezpiecznego spisku i podejrzanych powiązań sprzed czasów drużyny Avengers, Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości. Bohaterka stawia czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć.