Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czarna Wdowa zmierzy się z Taskmasterem?

W sieci pojawiły się pogłoski o tożsamości głównego złoczyńcy filmu o „Czarnej Wdowie”. Serwis We Got This Covered utrzymuje, że poznał kilka ciekawych informacji odnośnie produkcji. Czarnym charakterem, z którym będzie walczyć Natalia „Natasha” Alianovna Romanova ma być Taskmaster. Kto go zagra?

Portal twierdzi, że głównym antagonistą Czarnej Wdowy ma być Taskmaster, którego zagra znany z filmu „Moonlight” André Holland.

Prawdziwe imię Taskmastera to Tony Masters. Jego zdolności opierają się na fotograficznej pamięci ruchowej, która pozwala mu automatycznie uczyć się ataków przeciwnika. Dzięki temu Taskmaster poznał i opanował niemal wszystkie sztuki walki. Potrafi również mistrzowsko posługiwać się bronią palną i białą i naśladować głosy. Dodatkowo, dzięki pomocy specjalnego urządzenia potrafi przyjmować twarz dowolnej osoby.

W roli głównej powróci oczywiście Scarlett Johansson, która będzie dodatkowo pełniła również funkcję producenta kreatywnego obrazu. Reżyserią „Czarnej Wdowy” zajmie się Cate Shortland. Film ma wejść do kin wiosną 2020 roku.