Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Członkowie Justice League na nowych plakatach (galeria)

Studio Warner Bros. udostępniło w sieci galerię grafik poświęconą głównym bohaterom „Ligi Sprawiedliwości” w reżyserii Zacka Snydera i Jossa Whedona. Widowisko wchodzi do kin w przyszłym miesiącu, a poniżej prezentujemy Wam plakaty kinowych herosów DC.

Oficjalny opis produkcji:

Zainspirowany ofiarnym czynem Supermana Bruce Wayne odzyskał wiarę w ludzkość. Prosi swojego nowego sprzymierzeńca, Dianę Prince, o pomoc w pokonaniu jeszcze potężniejszego wroga. Nie tracąc czasu, Batman i Wonder Woman starają się znaleźć i przekonać do współpracy grupę metaludzi, która ma stanąć do walki z nowym zagrożeniem. Jednak mimo utworzenia jedynej w swoim rodzaju ligi superbohaterów, złożonej z Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha, może być już za późno na uratowanie planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów.

W filmie wystąpią Henry Cavill (Clark Kent/Superman), Ben Affleck (Bruce Wayne/Batman), Gal Gadot (Diana Prince/Wonder Woman), Jason Momoa (Arthur Curry/Aquaman), Ezra Miller (Barry Alle /Flash), Ray Fisher (Victor Stone/Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Amber Heard (Mera).

Obok nich na ekranie pojawią się również Connie Nielsen (Królowa Hippolyta), Kiersey Clemons (Iris West), Jeremy Irons (Alfred Pennyworth), J.K. Simmons (Komisarz Gordon), Willem Dafoe (Nuidis Vulko), Jesse Eisenberg (Lex Luthor) i Ciarán Hinds (Steppenwolf). Premiera 17 listopada.

JL 1

 

JL 2

 

JL 3

 

JL 4

 

JL 5