Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy akcja Venoma będzie rozgrywać się w świecie MCU?

 

W końcu Marvel Studios i Sony Pictures doszły do porozumienia i już w lipcu do kin zawita nowy film Petera Parkera aka Spider-Mana. Jeden z czołowych superbohaterów pojawił się w Kinowym Uniwersum Marvela, ale jak będzie wyglądać sytuacja Venoma?

Z ostatnich informacji, jakie pojawiły się w mediach wynika, że Spider-Man może jednak pojawić się w „Venomie”! Takie sugestie padły ze strony producentki Amy Pascal, która wspomniała, że „Venom”, podobnie jak film o Silver Sable i Black Cat, „Silver & Black”, będą rozgrywać się w tym samym świecie co „Spider-Man: Homecoming”. Niewykluczony jest również udział w tych produkcjach samego Człowieka-Pająka. Słowom Pascal przysłuchiwał się sam Kevin Feige, który wcześniej zapowiadał, że „Venom” i „Silver & Black” nie będą należeć do MCU. Zobaczcie sami:

Reżyserią „Venoma” zajmie się Ruben Fleischer („Zombieland”, „Gangster Squad. Pogromcy mafii”) na podstawie scenariusza stworzonego przez Jeffa Pinknera oraz Scotta Rosenberga. Produkcja powstanie z przeznaczeniem do kategorii R, tylko dla widów dorosłych. Tom Hardy pojawi się w roli głównej, jako Venom.

Premiera „Venom” została zaplanowana została na 5 października 2018 roku.