Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Alden Ehrenreich pozostanie Hanem Solo na dłużej?

 

Reżyser widowiska, Ron Howard, potwierdził to, do czego fani „Gwiezdnych Wojen” mogli dojść sami. Jeżeli najnowszy film: „Solo: A Star Wars Story” okaże się kasowym hitem, to doczekamy się sequeli. Alden Ehrenreich, który wciela się w tytułową postać potwierdził, że podpisał już kilka umów związanych z jego postacią. Oczywiście nic nie jest pewne, ale prawdopodobnie produkcja i tak dobrze sprawdzi się w box office.

Myślę, że to fani wszystko zdefiniują. Chodzi mi o to, że Lucasfilm i Disney w dobieraniu obsady, a szczególnie młodszych aktorów, chcą zobaczyć, jak zareaguje publiczność i czy mogą się na tym opierać w przyszłości. Z pewnością chcą zaangażować młodych aktorów, ale nie ma na razie konkretnych planów. Wydaje mi się, że za tym filmem kryje się wiele twórczej energii i teraz przejdzie ona w energię marketingową. – mówi Howard.

Pierwsza antologia „Gwiezdnych Wojen”, „Łotr 1”, spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów. Czy kolejna poradzi sobie równie dobrze? Wiele zależy od widzów.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście czy wybrać się do kina, to zerknijcie na najnowszy spot promocyjny widowiska: