Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Brianna Hildebrand powróci w Deadpoolu 2?

Druga część „Deadpoola” coraz wyraźniej wyłania się zza horyzontu. Dostaliśmy już pierwszą zapowiedź filmu, a teraz o powrocie postaci Negasonic Teenage Warhead wypowiedziała się Brianna Hildebrand.

Aktorka wzięła udział w SXSW, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć pytań o jej udział w drugiej odsłonie „Deadpoola”. Hildebrand zapowiedziała, że jej postać z pewnością powróci:

Choć nie zapoznałam się jeszcze ze scenariuszem, to myślę, że Negasonic Teenage Warhead zostanie przedstawiona jeszcze fajniej niż w jedynce. Poczynając od nowych ciuchów i reszty rzeczy. Jestem ogromnie podekscytowana perspektywą powrotu. Jak na razie niektóre pomysły znajdują się na bardzo wczesnym etapie, więc nie mogę powiedzieć nic konkretnego. Uważam jednak, że to całkiem fajna sprawa, że ona dorasta, pisze maturę, ale nie traci wiele z tego punkowego dzieciaka. – zdradziła młoda aktorka.

Reżyserią „Deadpool 2” zajmuje się David Leitch, a scenariusz przygotowali Rhett Reese i Paul Wernick. W roli głównej, jako Wade Wilson / Deadpool, powraca oczywiście Ryan Reynolds. Premiera 12 stycznia 2018 roku.