Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Carnage pojawi się w Venomie?

 

Uwaga na spoilery! Z najnowszych dyskusji, jakie rozgorzały po premierze pierwszego zwiastuna widowiska, wynika, że możemy się spodziewać wizyty krwiożerczego Carnage’a.

Uwaga na spoilery!

Portal The Hashtag Show donosi, że kultowy złoczyńca pojawi się dopiero pod koniec filmu, możliwe, że w scenie po napisach. Podobno mamy zobaczyć, jak Eddie Brock trafia do więzienia San Quentin, w którym dr Ashley Kafka osadza go wspólnie z Cletusem Kasady’m. Podczas jednego ze spotkań część symbiotu Brocka przedostaje się do Kasady’ego, który ma być jednym z kluczowych postaci potencjalnego sequela. O ile takowy powstanie.

„Venom” ma rozpocząć nowe uniwersum kinowe – pojawią się w nim postacie z komiksów Marvela, do których prawa posiada studio Sony Pictures. Reżyserią filmu zajął się Ruben Fleischer według scenariusza autorstwa Scotta Rosenberga i Jeffa Pinknera, któremu ostatnie szlify nadała Kelly Marcel. Reżyser „Venoma” zdradził, że fabuła filmu opiera się na dwóch komiksach: „Lethal Protector” oraz na „Planet of the Symbiotes”.

„Venom” trafi do kin 5 października.