Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Filmy

Czy Czarna Wdowa będzie pierwszym filmem Marvela dla dorosłej widowni?

Tak przynajmniej sugeruje program That Hashtag Show i jego prowadzący, Charles Murphy. Premiera solowego filmu Czarnej Wdowy, ze Scarlett Johansson w roli głównej, jest zaplanowana na 2020 rok, więc produkcja powinna ruszyć lada chwila. Czy będzie to pierwszy film Marvela z kategorią wiekową R?

Kiedy pierwszy raz usłyszałem o projekcie realizacji solowego filmu dla Czarnej Wdowie, mówiono o tym, że Marvel bierze pod uwagę, że będzie to ich pierwszy film z kategorią wiekową R!

– zapowiada Charles Murphy z That Hashtag Show.

Choć pomysł wydaje się być bardzo interesujący, to jednak mało prawdopodobny. Z pewnością „Black Widow” w kategorii R zyskałby dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę skomplikowaną przeszłość bohaterki, której przedstawienie przeznaczone jest raczej dla dojrzałych emocjonalnie widzów.

Mimo wszystko raczej trudno uwierzyć, że Disney i Marvel zdecydują się na kategorię R i co się z tym wiąże – ograniczenie dostępu do filmu dla młodych dziewcząt, które pragną zobaczyć ulubioną superbohaterkę na wielkim ekranie. Disney raczej będzie trzymać się wypracowanego przez lata familijnego charakteru swoich produkcji. „Czarna Wdowa” trafi zapewne do kin ze standardową w Kinowym Uniwersum Marvela kategorię wiekową PG-13.